...........................................

RADIO POLONIA to audycja dla Polonii i o Polonii w Montrealu, ale nie tylko.  Nasze podstawowe cele to przede wszystkim działalność informacyjna, edukacyjna, popularyzująca kulturę polską.  Gramy po polsku. Naszą misją jest misja integracji środowiska polonijnego, prezentacji sylwetek wybitnych Polaków zasłużonych dla historii, nauki i kultury polskiej. 

Program radiowy adresujemy do tych, którzy chcą słuchać dobrych wiadomości i dobrych polskich piosenek. W radio jesteśmy dostępni na fali międzynarodowego radia CFMB - 1280 AM w Montrealu w niedzielę w godzinach: 18:00 - 20:00 oraz na żywo w Internecie pod adresem: www.cfmbradio.com

Program prowadzi BOŻENA SZARA. Współpraca: Michał Stefański.

KONTAKT: (514) 367-1224

Kontakt do studia podczas trwania audycji: (514) 790-0251

E-mail: [email protected]

.......................
Zakładka NAPISZ DO NAS jest dla naszych Słuchaczy. Radio Polonia zachęca do wysyłania e-maili z sugestiami, propozycjami do programu radiowego i do strony internetowej. Byłeś na ciekawej imprezie (niekoniecznie polonijnej), zachwyciła Cię przyroda albo jakieś wydarzenie w którym uczestniczyłeś lub byłeś tylko jego świadkiem i zrobiłeś zdjęcia, zatem podziel się z nami, a my opublikujemy je na naszej stronie. Dziś każdy może być fotoreporterem, bo każdy ma przy sobie telefon komórkowy. Zachęcamy do kontaktu z naszą redakcją. 

Inspiracją dla tego projektu jest idea dziennikarstwa obywatelskiego. 

Do komunikacji ze słuchaczami służy adres e-mailowy: [email protected]

Za pomocą tego e-maila możesz przekazywać redakcji sugestie, informacje, zdjęcia, a także przysyłać krótkie filmy wideo.

Interesujące materiały będą trafiać na stronę Radio Polonia. Mamy nadzieję, że ta formuła współpracy spowoduje, że wokół naszego polonijnego radia powstanie społeczność ludzi, którzy będą z nami współpracować na stałe. 

Zapraszamy! 


 
Adres do korespondencji: 

RADIO POLONIA
3-5210 Victoria Avenue
MONTREAL, QC
H3W 2N9

Telefon: (514) 367-1224
Telefon do studia podczas trwania audycji: (514) 790-0251

E-mail: [email protected]
 

CFMB Radio Montréal Ltée.
5877 Avenue Papineau
Montréal, QC
H2G 2W3

...

 

.

CFMB 1280 AM, RADIO POLONIA, MONTREAL, KANADA. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Tel: (514) 367-1224, tel. do studia podczas trwania audycji: (514) 790-0251
E-mail: [email protected] / Designed and maintained by Andrzej Leszczewicz
ZALOGUJ SIĘ