...........................................
...
 Archiwum wydarzeń:
 
Dożynki Polonijne (22 września 2019)
Wydarzenia wcześniejsze
..

RADIO POLONIA to audycja dla Polonii i o Polonii w Montrealu, ale nie tylko.  Nasze podstawowe cele to przede wszystkim działalność informacyjna, edukacyjna, popularyzująca kulturę polską. Gramy po polsku. Naszą misją jest misja integracji środowiska polonijnego, prezentacji sylwetek wybitnych Polaków zasłużonych dla historii, nauki i kultury polskiej. 

Program radiowy adresujemy do tych, którzy chcą słuchać dobrych wiadomości i dobrych polskich piosenek. W radio jesteśmy dostępni na fali międzynarodowego radia CFMB - 1280 AM w Montrealu w niedzielę w godzinach: 18:00 - 20:00 oraz  na żywo w Internecie pod adresem: www.cfmbradio.com

Program prowadzi BOŻENA SZARA. Współpraca: Michał Stefański.

KONTAKT: (514) 367-1224

Kontakt do studia podczas trwania audycji: (514) 790-0251

E-mail: kontakt@radiopolonia.org


Radio Polonia jest współfinansowane przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej w ramach sprawowania opieki Senatu nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

 

................................................................................ POLEĆ TĘ STRONĘ ZNAJOMYM Z FACEBOOKA
...
DOŻYNKI POLONIJNE (22 września 2019)

Tegoroczne Dożynki Polonijne rozpoczęły się uroczystą Mszą Św. w Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej. Główna uroczystość, uświetniona występami węgierskiego zespołu "Bokreta" oraz "Akademii Białego Orła", miała miejsce w pobliskim Towarzystwie Białego Orła. Na Dożynki licznie przybyła montrealska Polonia oraz przedstawiciele wszystkich polonijnych organizacji w Montrealu. Swoją obecnością zaszczycił Polonijne Dożynki David Lametti, minister sprawiedliwości w rządzie Justin'a Trudeau. Uroczystości zakończyły się bankietem przygotowanym przez Elżbietę Horodyską. Oprawę muzyczną imprezy zapewnił "Eurostyl" Andrzeja Kluza. 

KLIKNIJ NA ZDJĘCIE, ABY UZYSKAĆ POWIĘKSZENIE ..........................................................................................................................................................
 

 

...
..

 

.

CFMB 1280 AM, RADIO POLONIA, MONTREAL, KANADA. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Tel: (514) 367-1224, tel. do studia podczas trwania audycji: (514) 790-0251
E-mail: kontakt@radiopolonia.org / Designed and maintained by Andrzej Leszczewicz
ZALOGUJ SIĘ